نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

ویژگی های یک وکیل طلاق

 وکیل طلاق درکرج

همانطورکه در هر موضوعی که در حیطه تخصص ما نیست به یک متخصص مراجعه می کنیم، در خصوص مسائل حقوقی نیز به مشورت یک وکیل داریم. یا از مشاوره وکیل طلاق درکرج بهره می بریم. این روزها تعداد وکلا افزایش یافته است. سوالی که مطرح می شود اینست که در انتخاب وکیل چه نکاتی را رعایت کنیم؟ کدام وکیل خبره تر است؟ و چه کسی قابل اعتماد است؟ گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل طلاق درکرج در ادامه این مطلب پاسخ سوالات بالا را در قالب فاکتورهایی بیان خواهد کرد. به ادامه مطلب توجه کنید.
1.برای شناخت بهتر و یافتن وکیل مناسب بایستی از مشورت با چند وکیل طلاق در کرج و مقایسه راهنمایی‌های آنان استفاده کرد؛ در این صورت می‌توانیم وکیلی را که آگاهی و تجربه بیشتری دارد و پرونده های درست و موفقی داشته را انتخاب کنیم.
2. تجربه، فاکتور مهمی در انتخاب وکیل است. 
3. به جز تجربه ومیزان آگاهی و خبرگی وکیل در حوزه تخصصی خود، خصوصیات اخلاقی از فاکتورهای مهمی است که حتما باید در نظر گرفته شود. خصوصا در مورد وکیل طلاق در کرج این خصوصیات عبارتند از:
الف) حسن شهرت
ب) معتمد بودن
ج) دلسوز و پیگیر بودن
د) در اولویت قرار دادن منافع موکل خود
ه) داشتن احساس مسئولیت
و) منصف بودن
4. مهارت داشتن وکیل در حوزه مرتبط با دعوایی که در دادگاه دارید. به طور مثال اگر دعوی شما کیفری است از دوستان و آشنایان خود بخواهید که یک وکیل که بیشتر پرونده‌های کیفری را بر عهده می‌گیرد، به شما معرفی کنند. یا در خصوص مسائل خانواده از مشاوره وکیل طلاق درکرج استفاده کنید.
همواره مراقب افراد سودجو باشید. عده ای هم هستند که در لباس وکالت و طرفا برای منافع شخصی خود و سوء استفاده از اطلاعات پایین عوام فعالیت می کنند که از اخلاقیات یک وکیل به دور است!
گروه وکلای دادیک ، به عنوان وکیل درکرج، و وکیل طلاق درکرج با بهره گیره از وکلای با تجربه آماده ارائه خدمات مشاوره به شماست.
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید