نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

مشاوره حقوقی شرکت ها و موسسات

وکیل در کرج

همه می دانند که وجود یک گروه حقوقی کاردان و با تجربه در هر شرکت یا موسسه لازم و ضروری است و در صورتی که در هر سازمانی چنین گروهی به فعالیت دقیق و تیمی بپردازد می تواند باعث پیشرفت آن سازمان گردد و موسسه را از افتادن در خطرات حقوقی که ممکن است آن را تهدید کنند نجات دهد.  درکلان شهر کرج، گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل در کرج فعالیت می کند. واضح است که مدیران شرکت ها و موسسات غیر تجاری که تمام وقت و انرژی خود را صرف امور تجاری یا فعالیت موسسه خود می نماید.  نه وقت و زمان رسیدگی به موضوعات حقوقی را دارند و نه دانش آن را ، بنابراین بهترین راه استفاده از خدمات یک واحد حقوقی، یعنی وکیل درکرج است. گروه وکلای دادیک با سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت ها، علامت تجاری آنها، کارت بازرگانی، وکلیه مسائل حقوقی شرکت ها به عنوان وکیل در کرج پشتیبان آنها خواهد بود.
می دانیم که بسیاری از شرکت ها و موسسات غیر تجاری واحدهای سازمانی هستند که نه آنقدر بزرگ و گسترده هستند که بتوانند یک واحد حقوقی مجزا و مستقل درون سازمان خود ایجاد کنند و نه آنقدر کوچک هستند که اصولاً نیازی به چنین خدماتی نداشته باشند. تعداد سازمان های اینچنین بسیار زیاد و در واقع اکثریت شرکت ها و موسسات غیر تجاری موجود در کشور را تشکیل می دهند. واحدهایی که با موضوعات حقوقی بسیاری یا درگیر هستند یا ممکن است در صورتی که از خدمات حقوقی وکلا استفاده ننمایند در آینده به آن دچار شوند .از طرفی امکان مالی یا سازمانی برای ایجاد یک واحد حقوقی مستقل و استخدام مثلاً چند نفر به عنوان تیم حقوقی و ایجاد امکانات مادی مثل واحد یا دفتر مجزا و تجهیزات اداری و ...را ندارند، برای رفع مشکل چنین سازمانهایی دست به ابتکاری نو زده ایم به این شرح که گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل درکرج در زمینه مسائل شرکت ها با دریافت یک مبلغ سالیانه از شرکت ها و موسسات غیرتجاری در کل سال مشاوره حقوقی آنها را بر عهده خواهد گرفت که شامل خدمات ذیل می باشد :
1-ایجاد یک پرونده مستقل در محل موسسه ی گروه وکلای دادیک برای شرکت یا موسسه موکل که یک نسخه از تمامی اوراق مربوط به تأسیس شرکت یا موسسه و کلیه قراردادهای کارگری  و قراردادهای کاری و... در آن نگهداری می شود 
2-مشاوره به شرکت یا موسسه موکل در خصوص کلیه امور حقوقی ، قراردادها،قراردادهای کارگر و کارفرما ، امور بیمه ای و مالیاتی شرکت یا موسسه موکل.
3-برگزاری جلسه به صورت ماهیانه در محل شرکت یا موسسه موکل جهت بررسی وضعیت حقوقی سازمان و تبادل نظر در خصوص موضوعات حقوقی حال و آینده شرکت یا موسسه
4-قبول دعاوی احتمالی شرکت یا موسسه موکل با نرخ تعرفه مصوب دولتی
گروه دادیک با عنوان وکیل در کرج ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی به شرکت ها می باشد و با عنوان وکیل طلاق درکرج به دعاوی خانوادگی رسیدگی می کند. جهت مشاوره با وکیل درکرج   و وکیل طلاق در کرج از منو تماس با ما با موسسه حقوقی  دادیک تماس حاصل فرمایید.
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید