نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

اهمیت وکیل طلاق در کرج

اهمیت وکیل طلاق در کرجهمان طور که می دانید شهر کرج از جمله شهرهای  ایران می باشد که هر قومی را در آن می توان یافت. همین تنوع قومیتی همراه با ازدواج های احساسی و بدون فکر باعث رشد آمار طلاق و جدایی دراین شهر شده است. به همین دلیل، داشتن یک وکیل در کرج و یا یک وکیل طلاق درکرج می تواند راهنما و کمک خوبی برای کرجی ها باشد. به همین منظور و برای آشنایی بیشتر با گروه وکلای دادیک ما را همراهی کنید.

 

 

وکیل در واقع به معنای کسی است که از سوی شخص دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. داشتن یک وکیل خوب همیشه یک نعمت است. وجود یک فرد متخصص و کاربلد باعث اطمینان و پشت گرمی بیشتر می شود. این كه افرادی كه به هر دلیل در محاكم قضایی پیگیر حقوق خود هستند از فردی آگاه به مسائل قضایی استفاده كنند تا روند احقاق حقشان تسریع یابد، می‌تواند روند امور را بهتر پیش برد.

وکیل به عنوان فردی کمکی قاضی و دادگاه این توانایی را دارد که سیستم رسیدگی قضایی را برای کشف واقعیت یاری دهد. ضرورت حضور وكیل در روند دادرسی تا حدی است كه اگر متهم موفق به گرفتن وکیل برای خود نشود، سیستم قضایی برای او وكیلی تسخیری در نظر می‌گیرد تا در هیچ شرایطی افراد از داشتن وكیل برای دفاع بهتر از حقوقشان باز نمانند.با توجه به اهمیت های گفته شده شما می توانید از خدمات گروه وکلای دادیک استفاده کنید.

حوزه های کاری گروه وکلای دادیک

1/ حوزه دعاوی خانوادگی که به صورت تخصصی توسط وکلای خانم و آقا انجام می شود

2/ حوزه دعاوی حقوقی حقوق خصوصی شامل املاک و معاملات

3/ حوزه دعاوی کیفری که توسط وکلای کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی انجام می گردد

4/ حوزه حقوق مالکیت معنوی و فکری

5/حوزه مشاوره شرکتها در خصوص مسایل ثبتی و قراردادهای شرکت ها

6/ حوزه ثبت شرکت ها وعلایم تجاری

 

شما به راحتی و با یک تماس می توانید از خدمات ما استفاده کنید

65 53 56 32 - 026

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید