نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

نکاتی راجع به خلع ید

وکیل در کرج

گروه وکلای دادیک ، با بیش از ده سال سابقه در کار وکالت و مشاوره در زمینه دعاوی خانوادگی به عنوان وکیل طلاق درکرج ، دعاوی کیفری و همچنین در حوزه مشاوره شرکتها به عنوان وکیل درکرج ، زیر نظر وکلای با تجربه فعالیت می کند. دراین مقاله به عنوان  وکیل طلاق درکرج در خصوص خلع ید به شما توضیحاتی ارائه خواهیم داد پس به ادامه مطلب توجه فرمایید.
خلع ید دعوایی است که مالک رسمی  بر علیه متون غیر مأذون از طرف مالک جهت خلع ید وی از ملک طرح می نماید. این دعوا در مواقعی رخ می دهد که شخص بدون اذن و اجازه مالک رسمی، ملک وی را در تصرف خود گرفته باشد و از آن خارج نشود.
 شخص مالک می تواند با مشورت وکیل در کرج و طرح دعوای خلع ید غاصبانه به دادگاه از ایشان درخواست کند که طی رأی حکم غاصب را از ملک خارج نمایند. دعوای خلع ید معمولاً با طرح دعوای مطالبه اجرت المثل ایام تصرف همراه است که در ضمن همان دادخواست طرح می گردد و از دادگاه خواسته می شود که دادگاه ضمن حکم مبنی بر خلع ید غاصب از ملک وی را به پرداخت مبلغی به عنوان اجرت المثل نیز محکوم نماید. اجرت المثل همانگونه که از نام وی پیداست، اجرتی مثل اجرت زمانی است که اگر مالک میخواست ملک خود را به نحو صحیح اجاره دهد، مستأجر می بایست به وی پرداخت می نمود و معمولاً بر مبنای نرخ اجاره در زمان تصرف محاسبه می گردد.
دعوای خلع ید جزو دعاوی غیر منقول است و برای طرح این دعوا می بایست هزینه دادرسی بر مبنای قیمت منطقه ای پرداخت گردد که توسط دفتر دادگاه محاسبه و اعلام می گردد.
برای مشاوره حضوری با وکیل در کرج، از منو تماس با ما با گروه دادیک تماس حاصل فرمایید.
 
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید