نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

وکیل در کرج

وکیل در کرجوکیل در لغت به معنای کسی است که از سوی شخص دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. گروه وکلای دادیک با بهره گیری از افراد کارآمد و دارا بودن وکلا در موارد مختلف به خصوص وکیل در کرج آماده همکاری و راهنمایی شما می باشد. بدین منظور با دادیک همراه باشید.

 

از جمله مواردی که می توان به وکیل، وكالت داد، کارهایی می باشد كه وکیل برطبق عقد ( قرارداد ) وكالت و به نيابت ( نمايندگی ) از طرف موكل خود انجام می دهد، مورد وكالت بايد از کارهایی باشد كه خود موكل بتواند آن را انجام دهد و مانع قانونی در اين زمينه وجود نداشته باشد، و وکیل هم برای انجام آن کار تسلط قانونی داشته باشد.

تعهدات وكيل: هرگاه از سمت وكيل خسارتی به موكل وارد شود كه وكيل مسبب آن باشد، وکیل مسئول است.

تعهدات موكل: موكل بايد تمام تعهداتی را كه وكيل در محدوده وكالت خود دارد، انجام دهد، علاوه بر این موكل بايد تمام مخارج وکیل براي انجام وكالت را پرداخت نماید.

 

وکیل در کرج

این روزها نیاز به وکیل بیش از پیش در خانواده ها و جامعه احساس می شود و اصولا داشتن یک وکیل خوب می تواند از بروز ضررهای احتمالی جلوگیری کند. اینکه با فردی متخصص و توانا مشورت کنیم و یا از راهنمایی های وی استفاده کنیم حتما باعث بهبود عملکرد در زندگی و کارمان خواهد شد. حال ما در گروه وکلای دادیک همراه شماییم تا نیازهای حقوقی شما را در تمام حوزه ها مانند وکیل در کرج، دعاوی حقوقی شامل املاک و معاملات، دعاوی کیفری و همچنین در حوزه مشاوره شرکتها در خصوص مسایل ثبتی و قراردادها، ثبت شرکت ها ، علامت تجاری و وکیل طلاق در کرج برطرف کنیم.

جهت تماس با گروه دادیک می توانید با شماره 65 53 56 32 - 026 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید