نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

ثبت شرکت سهامی خاص

وکیل در کرج

گروه وکلای دادیک ، با سالها تجربه  در حوزه مشاوره شرکتها در خصوص کلیه مسایل ثبتی،  ثبت علایم تجاری، ثبت تغییرات شرکت،  کارت بازرگانی و قراردادها  توسط وکیل در کرج  فعالیت می کند. دراین مقاله قصد داریم به عنوان  وکیل درکرج در خصوص ثبت شرکت ها توضیحاتی ارائه دهیم.

شرکت سهامی خاص شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و تمام سرمایه آن در هنگام تأسیس منحصراً توسط موسسین تأمین گردیده است. سهام این نوع شرکت در بورس اوراق بهادار قابل داد و ستد نیست ولی توسط مردم به راحتی قابل معامله است.مسئولیت سهام داران در این نوع شرکت محدود به سهم آنهاست.

این شرکت در هر حال شرکت بازرگانی (تجاری) محسوب می شود ونوع فعالیت آن تأثیری در این امر ندارد.
در شرکت سهامی خاص تعداد سهام داران نباید از سه نفر کمتر باشد و سرمایه شرکت حداقل بایستی 1.000.000 ریال باشد که از این مبلغ 35 % در هنگام تأسیس ، توسط سهام داران پرداخت و مابقی در ظرف مدت 5 سال تعهد پرداخت می گردد.شرکت سهامی خاص محدودیت فعالیتی ندارد و در زمینه های مختلف امکان فعالیت   وجود دارد.با این حال بایستی بدانیم که این شرکت در هر حال از جمله شرکت های تجاری محسوب می شود و زمینه فعالیت تأثیری بر این امر ندارد.
مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص و تنظیم آن توسط وکیل در کرج :
1-تکمیل دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص     2-تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت سهامی خاص     3-ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین     4-فتوکپی برابر اصل شده ی شناسنامه و کارت ملی سهام داران ، اعضای هیأت مدیره و بازرسین     5-گواهی عدم سوءپیشینه کیفری اعضای هیأت مدیره ، مدیر عامل و بازرسان شرکت     6-اقرارنامه ی مدیران جهت اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت     7-در صورتی که اعضای هیأت مدیره یا سهام داران اشخاص حقوقی باشند ، ارائه فتوکپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی و معرفی نامه نماینده ی شخص حقوقی     8-مجوز فعالیت ( در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد     9-گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 35% سرمایه شرکت
جهت  مشاوره با وکیل در کرج در خصوص ثبت شرکت خود می توانید از قسمت تماس با ما با گروه وکلای دادیک تماس حاصل فرمایید.  

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید