نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

حضانت فرزندان مشترک

حضانت فرزند مشترک

حضانت فرزنداندر دعاوی خانوادگی که معمولا بعد از طلاق با آن مواجه میشوند, این است که فرزند مشترک زوجین تحت حضانت چه کسی قرار بگیرد؟ وقتی مبحث حضانت فرزندان  پیش می آید باید دید قانون در حالت کلی این حق را به چه کسی میدهد . فرزندان زیر 7 سال در حضانت مادر قرار میگیرند ولی فرزندان بالای 7 سال در حضانتپدر خانواده قرار داده میشوند.

ولی هر یک از این اولویت ها هم شرط و شروطی دارد ویکی از شروط داشتن فرزند برای مادر ازدواج نکردن آن است و تا زمانی که ازدواج نکرده است میتواند این حضانت را متقبل شود ولی در صورت ازدواج حق حضانت فرزند از مادر گرفته شده و به پدر محول میشود.

داشتن این حضانت بر مبنای یکسری شروط است که در زیر شرایطی که حضانت پدر یا مادر حتی با داشتن حق قانونی ملغی خواهد کرد:

1-جنون هر یک از پدر و مادر چه دائمی یا ادواری حضانت را از وی ساقط و به دیگری می رساند.

2-ازدواج زن در صورتیکه شوهر او زنده باشد .(در صورت فوت شوهر در هر حال حضانت با مادر طفل است)

3-هرگاه در صورت عدم مواظبت یا انحطاط اخلاق پدر یا مادری که طفل تحت حضانت اوست، صحت جسمانی و یا تربیت اخلاقی طفل در معرض خطر باشد، محکمه می تواند برای حضانت طفل تصمیم مقتضی اتخاذ نماید.

4- اعتیاد زیان آور به الکل 

5-اعتیاد به مواد مخدر 

6-اشتهار به فساد اخلاقی و فحشا

7-ابتلا به بیماری های روانی با تشخیص پزشکی قانونی

8-سوء استفاده از طفل یا اجبار او به ورود به مشاغل ضداخلاقی

9-تکرار ضرب و جرح خارج از حد متعارف

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید