نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

مطالبه اجرت المثل

مطالبه اجرت المثل

اجرت المثلدر قانون اساسی ما به اجرت کارهای انجام شده توسط زوجه در منزل زوج را اجرت المثل میگویند. گروه وکلای مهرگان با داشتن وکلای خوب و با سابقه در زمینه دعاوی خانوادگی در کرج , طلاق توافقی در کرج , دعاوی املاک و معاملات و دعاوی کیفری شما را جهت یاری رساندن در جلسات دادگاهی همراهی میکند.

در گذشته مطالبه اجرت المثل در قانون اساسی بسیار سخت و دشوار بود و برای دریافت این حق باید شرایطی وجود داشت تا زوجه نسبت به این حق مطالبه ایی انجام دهد ولی امروزه طبق قانون حمایت از خانواده که در سال 1392 تصویب شد دیگر رسیدگی به این حق قانونی زوجه منوط بر شرایط خاصی نمیباشد و زوجه هر زمان از زندگی زناشویی میتواند نسبت به این حق اجرت المثل خود اقدام قانونی کند.

و مانند گذشته که به هنگام طلاق این حق زن دریافت میشد دیگر به زمان طلاق موکل نمیشود.

تنها زمانی که زوج بتواند ثابت کند که زوجه نسبت به کارهای انجام داده شده در منزل تبرع داشته است دیگر این حق بر زن جایز نمیباشد ولی تا زمانی که این مسئله اثبات نشده است همچنان این حق بر گردن زوج وجود دارد.

بر طبق ماده 30 قانون حمایت از خانواده اگر زوجه بیان کند که از مال خود در زندگی مشترک خرج کرده است و زوج عدم اثبات این موضوع را نتواند ثابت کند باید معادل قانونی آن را به زوجه برگرداند.

به طور کلی مطالبه اجرت المثل بر طبق قانون جدید برگردن مرد است و تا زمانی که عدم اثبات اجرت المثل را ثابت نکند باید معادل ریالی آن را به پردازد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید