نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود
 • ثبت شرکت سهامی خاص

  به شرکتی که دارای 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس باشد, شرکت سهامی خاص می گوییم. دو بازرسی که در شرکت سهامی خاص  می باشند ,یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل,می باشد.اعضای هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص 2نفر یا بیشتر می باشند.در شرکت سهامی خاص,بازرسان نبایستی با اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند.

 • مشاوره حقوقی ثبت شرکت ها

  مهمترین قدم در ثبت شرکت,انتخاب برند مناسب می باشد, بعبارت دیگر به طرح ,نماد یا هر ویژگی دیگری که مشخص‌کننده خدمات یا فروش محصولی خاص از آن شرکت باشد,برند می گوییم. برای ثبت شرکت در زمانی کمتر بایستی از یک وکیل خوب کمک بگیریم.مشاوره حقوقی ثبت شرکت یکی از کارهای مهم و حقوقی قبل از راه اندازی  شرکت می باشد.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

  در جامعه امروزی  الزام به تنظیم سند رسمی یکی از دعاوی مهم در دعاوی حقوقی می باشد.به دلیل افزایش قیمت املاک یا خودرو اکثر فروشندگان از تنظیم سند رسمی خودداری می کنند.اگر فروشنده بعد از قرارداد قولنامه از زدن سند رسمی خودداری کند و به محضر نیاید دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی به دادگاه ارائه می شود.

 • ثبت علایم تجاری و اختراع

  در دنیای امروزی ثبت علایم تجاری و اختراع بسیار مهم می باشد و ثبت علائم تجاری به صورت الکترونیکی انجام می شود.برای ثبت علایم تجاری و اختراع بایستی با یک وکیل خوب و با تجربه  مشاوره داشته باشیم ,علاوه براین وکیل تمامی کارهای حقوقی مربوط به ثبت علایم تجاری و اختراع را انجام می دهد.

 • طلاق توافقی

  به طلاقی که در آن زوجین قبل از رفتن به دادگاه خانواده بر سر طلاق و مسائل پیرامون طلاق با یکدیگر به توافق رسیده اند, طلاق توافقی می گویند. در طلاق توافقی ,بعد از صادر شدن رای دادگاه ,زوجین برای جاری شدن صیغه طلاق توافقی به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه می کنند.

 • اظهارنامه و دفاع مالیاتی

  اظهارنامه مالیاتی یکی از موضوعات در پرداخت مالیات بر درآمد افراد می باشد,به عبارت دیگر تمامی افراد حقیقی و حقوقی در موعد مشخص بایستی برای پرداخت مالیات و اعلام اظهارنامه مالیاتی خویش اقدام کنند. افراد حقیقی و حقوقی برای پیگیری های مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی خود می توانند به وکیل خوب در کرج مراجعه کنند.

مقالات

دعوای مطالبه وجه

وکیل در کرج

هر شخص در صورتیکه مبلغی از دیگری طلبکار باشد، و بدهکار از پرداخت بدهی خود امشاع نماید  می تواند با مراجعه به دادگاه محکومیت وی را به پرداخت مبلغ بدهی از دادگاه درخواست نماید. جهت جلوگیری از پیامدهای منفی، قبل از انتقال وجه به غیر حتما اطلاعات کافی در اینباره کسب کنید. مشورت با وکیل درکرج قطعا خالی از لطف نخواهد بود! گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل در کرج مشاور و پشتیبان شما در زمینه های حقوقی خواهد بود.
دعاوی مطالبه وجه ممکن است مستند رسمی باشد بطوریکه شخصی در ضمن سند رسمی اقرار به بدهکاری خود نموده باشد یا ممکن است مستند به سند تجاری از قبیل چک، سفته یا برات باشد و یا ممکن است به موجب سند عادی طرح گردد. اسناد عادی شامل کلیه اسناد غیر رسمی می گردد که ممکن است در آن اقرار به بدهکاری شده باشد که با بررسی بیشتر وکیل در کرج مشخص خواهد شد.
مطالبه وجه همچنین می تواند مستند سند مکتوب نباشد و شخص خواهان دادخواست را بر مبنای سایر ادله ی اثبات دعوا از جمله شهادت شهود، امارات یا اقرار شخص بدهکار طرح نماید.
در تمامی انواع دعاوی مذکور خواهان می بایست هزینه دادرسی را مطابق با تعرفه ی اعلامی از سوی قوه قضاییه بر بمنای مبلغ خواسته شده از دادگاه پرداخت نماید.پس از صدور حکم و قطعیت در مرحله اجرای حکم در کلیه دعاوی مطالبه وجه مطابق قانون نحوه ی اجرای محکومیت های مالی رفتار خواهد شد که طی آن در صورت امتناع شخص محکوم علیه از پرداخت بدهی خود می تواند از اهرم هایی مثل توقیف اموال، زندان و سایر محرومیت های مذکور در آن قانون استناد کرده و همچنین محکوم علیه می تواند تا یک ماه پس از صدور اجراییه نسبت به درخواست صدور حکم اعسار از پرداخت محکوم به اقدام نماید و با صدور حکم اعسار مانع اقدامات خواهان در جهت جلب خود گرددو.
گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل در کرج و وکیل طلاق در کرج شناخته می شود. سالها تجربه در زمینه پرونده های کیفری، خانواده و ... ما را بر آن داشته است که تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهیم و به عنوان وکیل در کرج و وکیل طلاق در کرج این وظیفه را به نحو احسن به انجام برسانیم.
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید