نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

وکیل طلاق توافقی در کرج

وکیل طلاق توافقی در کرجزمانی که شما میخواهید برای انتخاب یک وکیل طلاق توافقی اقدام کنید . باید اینرا در نظر بگیرید که فقط به شهرت یک وکیل اهمیت ندهید زیرا ممکن است یک وکیل طلاق توافقی خوب برای شما وکیلی نباشد که شما با آن احساس راحتی و رضایت کنید. مشاوره های رایگان وکلا یکی از مزایای است که شما میتوانید آن وکیل را به عنوان وکیل طلاق توافقی خودتان در نظر بگیرید.

حیطه ی کاری وکیل خود را در نظر بگیرید شاید شما با وکیلی به توافق برسید که کار اصلی آن در حوزه دعاوی خانوادگی, و طلاق توافقی در کرج نباشد .

همیشه بودجه ی خودتان را در زمان مشاوره های رایگان در نظر بگیرید و سر قیمت قبل از شروع به کار به توافق برسید تا بعدها دچار مشکل با وکیل طلاق توافقی خودتان نشوید.

جهت تقاضای طلاق توافقی چه اقداماتی لازم است؟

کلیه کارها از ثبت دادخواست در دفاتر خدمات الکترونیک یا دادگستری و انجام کلیه مراحل اداری از ابطال تمبر و ارجاع و تهیه نسخ و شرکت در جلسه رسیدگی و ابلاغ رأی، توسط وکلای دادگستری انجام می پذیرد و حتی وکلا می توانند به درخواست موکلین اجرای صیغه طلاق را نیز بر عهده بگیرند و زوجین حتی در مرحله ی اجرای صیغه طلاق نیز نیازی به مراجعه به دفترخانه ندارند.(صرفاً زوجه در صورت مدخوله بودن می بایست جهت انجام آزمایش عدم بارداری مراجعه کنند).

این موضوع بستگی به این دارد که زوجین بخواهند شخصاً دادخواست طلاق را تقدیم دادگاه بنمایند یا از طریق وکلای دادگستری اقدام نمایند.اگر زوجین بخواهند امر طلاق خود را از طریق وکلای دادگستری انجام دهند ، صرفاً می بایست شناسنامه ها و عقدنامه و کارت ملی خود را به وکیل تحویل داده و وکالت نامه و صورتجلسه ی طلاق توافقی را امضاء نمایند تا ایشان نسبت به تقدیم دادخواست برای زوجین اقدام نماید.

وکیل طلاق توافقی در کرج, وکیل طلاق توافقی, طلاق توافقی, وکیل طلاق توافقی خوب, وکیل خوب در کرج, دعاوی خانوادگی در کرج, وکیل دعاوی خانودگی در کرج

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید