نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دعوای کلاهبرداری

وکیل در کرج

در این مقاله قصد داریم به عنوان وکیل درکرج به موضوع کلاهبرداری بپردازیم. کلاهبرداری از جمله جرایم علیه اموال می باشد. با اینکه تعریف مشخصی از کلاهبرداری در متون قانونی کشورمان ملاحظه نمی گردد، اما حقوقدانان بعضاً به ارائه تعریف هایی از این جرم عبارت نموده اند و اوصاف مشترک تعاریف مذکور در تعریف ذیل گنجانده شده است:
«کلاهبرداری عبارت است از توسط به وسایل متقلبانه توسط مرتکب، فریفتن قربانی جرم و بردن مال او».

ادامه مطلب...

دعوای خیانت در امانت

 

وکیل در کرج

موسسه دادیک قصد دارد به عنوان وکیل در کرج و وکیل طلاق در کرج در این مطلب شما را با مقوله مهمی چون خیانت در امانت آشنا سازد.
در اجتماع انسان ها، اطمینان و اعتماد فی مابین افراد جامعه در تمامی روابط اجتماعی ممکن و موجود، از اهمیت اساسی برخوردار است و فاکتور اعتماد و اطمینان در ایجاد امنیت روانی و ثبات به روابط نقشی قابل توجه دارد. به همین دلیل امین بودن و پاسداری از امانت همواره به عنوان یکی از مکارم اخلاقی مدنظر بزرگان دین و سرزمین بوده و بر رعایت این صفت متعالی توصیه های فراوانی شده است. در آیه 58 سوره نساء خداوند کریم به مومنان  امر نموده است: « ان الله یأمرکم ان تودوا الامانات الی اهلها». بر این مبنا امانت داری و پاسداری از آن به عنوان یک حال ثبات بخش در اجتماع مدنظر قانون گذار قرار گرفته و نقض امانت داری و خیانت در امانت با قید ضمانت اجرای کیفری توسط قانون گذار منع گردیده است.

ادامه مطلب...

دعوای سرقت

وکیل در کرج

از آنجایی که سرقت اموال برای اشخاص غیر قابل پیش بینی است. لزوم داشتن اطلاعات قبلی به جهت اقدام فوری احساس می شود. از اینر مشاوره با وکیل در کرج امری مثبت تلقی می شود.موسسه حقوقی دادیک به عنوان وکیل درکرج  و وکیل طلاق در کرج جهت تحقق این امر آماده خدمت دهی به شما عزیزان است. به ادامه مطلب توجه فرمایید.

ادامه مطلب...

دعوای فروش مال غیر

دعوای فروش مال غیر

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید