نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دعوای مطالبه وجه

وکیل در کرج

هر شخص در صورتیکه مبلغی از دیگری طلبکار باشد، و بدهکار از پرداخت بدهی خود امشاع نماید  می تواند با مراجعه به دادگاه محکومیت وی را به پرداخت مبلغ بدهی از دادگاه درخواست نماید. جهت جلوگیری از پیامدهای منفی، قبل از انتقال وجه به غیر حتما اطلاعات کافی در اینباره کسب کنید. مشورت با وکیل درکرج قطعا خالی از لطف نخواهد بود! گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل در کرج مشاور و پشتیبان شما در زمینه های حقوقی خواهد بود.
دعاوی مطالبه وجه ممکن است مستند رسمی باشد بطوریکه شخصی در ضمن سند رسمی اقرار به بدهکاری خود نموده باشد یا ممکن است مستند به سند تجاری از قبیل چک، سفته یا برات باشد و یا ممکن است به موجب سند عادی طرح گردد. اسناد عادی شامل کلیه اسناد غیر رسمی می گردد که ممکن است در آن اقرار به بدهکاری شده باشد که با بررسی بیشتر وکیل در کرج مشخص خواهد شد.
مطالبه وجه همچنین می تواند مستند سند مکتوب نباشد و شخص خواهان دادخواست را بر مبنای سایر ادله ی اثبات دعوا از جمله شهادت شهود، امارات یا اقرار شخص بدهکار طرح نماید.
در تمامی انواع دعاوی مذکور خواهان می بایست هزینه دادرسی را مطابق با تعرفه ی اعلامی از سوی قوه قضاییه بر بمنای مبلغ خواسته شده از دادگاه پرداخت نماید.پس از صدور حکم و قطعیت در مرحله اجرای حکم در کلیه دعاوی مطالبه وجه مطابق قانون نحوه ی اجرای محکومیت های مالی رفتار خواهد شد که طی آن در صورت امتناع شخص محکوم علیه از پرداخت بدهی خود می تواند از اهرم هایی مثل توقیف اموال، زندان و سایر محرومیت های مذکور در آن قانون استناد کرده و همچنین محکوم علیه می تواند تا یک ماه پس از صدور اجراییه نسبت به درخواست صدور حکم اعسار از پرداخت محکوم به اقدام نماید و با صدور حکم اعسار مانع اقدامات خواهان در جهت جلب خود گرددو.
گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل در کرج و وکیل طلاق در کرج شناخته می شود. سالها تجربه در زمینه پرونده های کیفری، خانواده و ... ما را بر آن داشته است که تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهیم و به عنوان وکیل در کرج و وکیل طلاق در کرج این وظیفه را به نحو احسن به انجام برسانیم.
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید